Ford почав випуск відродженого позашляховика Bronco

Компанія Ford почала в США серійне виробництво відродженого позашляховика Ford Bronco. Перші екземпляри цієї новинки вже відправили дилерам.

Ford почав випуск відродженого позашляховика Bronco - today.ua

Відроджений Ford Bronco планували спочатку почати випускати в кінці 2020 року. Однак, через проблеми, пов'язані з коронавірусом, старт виробництва відклали на травень 2021 року.

Однак, і в травні цей позашляховик не потрапив на конвеєр. На цей раз - через глобальну проблему з мікросхемами.

Тільки в середині червня 2021 року нарешті почалося серійне виробництво Bronco на заводі в Мічигані. До речі, в модернізацію цього заводу Ford інвестував 750 млн доларів. Потрібно також відзначити, що попереднє замовлення Bronco почалося ще влітку 2020 року.

Ford почав випуск відродженого позашляховика Bronco Покупцям цей позашляховик пропонуватимуть в дво- і чотиридверній версії. У лінійку двигунів входить чотирициліндровий 2,3 л турбомотор, який працює разом з 10-ступінчастою механічною або автоматичною коробкою передач, і 2,7 л твін-турбо V6, який працює тільки з автоматичною коробкою передач.

Дводверна версія в базовій комплектації коштує від 29 995 доларів, а чотирьохдверна версія - від 34 695 долларов.

Ford почав випуск відродженого позашляховика Bronco

Нагадаємо, раніше журнал AUTO BILD показав зображення нового кросовера Ford Evos, який скоро в Європі замінить Ford Mondeo.