Ford може відкликати 1,7 млн автомобілів через проблеми з гальмами

У США Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) розпочала розслідування скарг власників седанів Ford Fusion та Lincoln MKZ на проблеми з гальмівною системою. Якщо скарги підтвердяться, то під сервіс можуть потрапити близько 1,7 млн автомобілів Ford та Lincoln.

Ford може відкликати 1,7 млн автомобілів через проблеми з гальмами - today.ua

Наразі NHTSA отримала 50 скарг від власників седанів Ford Fusion та Lincoln MKZ 2013-2018 років випуску. Вони скаржаться на проблеми з гальмівною системою. Зокрема, повідомляється, що були випадки витоку гальмівної рідини, що збільшує ризик потрапити до ДТП.

На момент написання цієї новини було відомо лише про одне ДТП, пов'язане з цим дефектом. Чи постраждали в ньому люди – не повідомляється.

Наразі NHTSA перевіряє ці скарги. Якщо вони підтвердяться, тоді перевірять близько 1,7 млн автомобілів компанії Ford. Але поки що відкликання цих моделей ще немає.

Ford може відкликати 1,7 млн автомобілів через проблеми з гальмами Слід зазначити, що у 2022 році Ford відкликав 39 000 позашляховиків Ford Expedition та Lincoln Navigator, випущених у 2021 році. Причина - двигуни автомобілів могли раптово спалахнути (не тільки під час руху, а й під час стоянки). Було відомо про 16 випадків займання.

Нагадаємо, раніше у Мережі показали нове покоління середньорозмірного кросовера Ford Edge.