Ford готується до випуску нового бюджетного кросовера

В кінці поточного року в продажу з'явиться оновлений компактний кросовер Ford EcoSport. Компанія Ford вже почала його тестувати в Індії, про що свідчать шпигунські фотографії.

Ford готується до випуску нового бюджетного кросовера - today.ua

На жаль, шпигунські фото дуже поганої якості, а сам кросовер добре закамуфльований (спереду). Тому поки важко сказати щось конкретне про його дизайн. Судячи з усього, оновлений EcoSport отримає передній бампер в стилі кросовера Territory, а також нову радіаторну решітку, нові фари і задні ліхтарі.

Салон повинен бути оброблений новими матеріалами, буде нове обладнання.

А ось технічних змін чекати не потрібно. Лінійка двигунів теж залишиться колишньою і без модернізації. Але, за чутками, може додатися новий 1,2 л бензиновий турбодвигун. Офіційно це не підтверджено.

Ford готується до випуску нового бюджетного кросовера

В Україні Ford EcoSport 2020 модельного року в базовій комплектації коштує від 575 049 гривень. Він оснащується 1,0 л двигуном потужністю 125 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Раніше стало відомо, що Ford розробив систему, завдяки якій скло автомобіля більше не буде пітніти. Вона активується при виявленні вологи в повітрі салону.