“Євробляхерам“ надали останній шанс розмитнити автомобілі

Народний депутат Олександр Ковальчук закликав українців не вірити в те, що можна буде ще раз «розгойдати» Верховну Раду на пільги. Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВР України.

“Євробляхерам“ надали останній шанс розмитнити автомобілі - today.ua

Олександр Ковальчук - голова парламентської робочої групи, яка розробила новий законопроект про розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Його, судячи з усього, незабаром затвердять українські парламентарії.

Цей проект закону 21 січня 2021 року схвалив Комітет з питань фінансової, митної і податкової політики Верховної Ради. Він рекомендував народним обранцям його прийняти.

Ковальчук закликав українських «євробляхерів» більше не чекати пільг. Його законопроект - це останні пільги. Він порадив платити мито при ввезенні автомобілів на іноземній реєстрації. Інакше доведеться платити штраф.

Але Ковальчук одночасно з цим повідомив, що незабаром розроблять законопроект, який передбачає протягом п'яти років поступове зниження вартості розмитнення автомобілів.

Нагадаємо, «законопроект Ковальчука» дає пільги на розмитнення тільки на ті автомобілі, які були ввезені в Україну до 31 грудня 2020 року. Він також позбавляє пільг деякі групи населення.