Електричний ЗАЗ кинув виклик Tesla - відео

Американська компанія Tesla випускає найкращі люксові електромобілі в світі. Вони відрізняються не тільки преміальною якістю, великим запасом ходу, а й чудовими динамічними характеристиками. Однак, виявляється, при бажанні їм може скласти конкуренцію навіть старий "Запорожець" з електромотором...

Електричний ЗАЗ кинув виклик Tesla - відео - today.ua

У Кропивницькому любитель-ентузіаст переробив свій старенький ЗАЗ-965 в електромобіль. Замість двигуна внутрішнього згоряння встановили електричну силову установку, яку запозичили у Nissan Leaf першого покоління.

В результаті електричний "Запорожець" до 100 км/год може розігнатися всього за 4,4 секунди.

Електричний ЗАЗ кинув виклик Tesla - відео На що здатний ЗАЗ-965 з електричною силовою установкою вирішили дізнатися в змаганні з Tesla Model S в модифікації P85. Після старту "Запорожець" вирвався вперед, але незабаром йому довелося поступитися лідерством американському електромобілю.

Власник "Запорожця" заявив, що після досягнення позначки в 110 км/год він вирішив знизити швидкість, так як боявся, що його автомобіль не витримає надто великого навантаження.

Відео цієї дивовижної гонки розмістили на YouTube-каналі TWIN BATTERY technology.

Нагадаємо, раніше в Україні помітили унікальну Lada 4x4. У неї під капотом знаходиться мотор потужністю 1 200 кінських сил.