Електричний Renault Megane помітили під час тестів

Фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів новий Renault Megane E-Tech Electric. Його офіційна прем'єра відбудеться восени поточного року під час Мюнхенської автосалону.

На жаль, Renault тестує електричний Megane в суцільному камуфляжі. Судячи з усього, ця новинка буде мати позашляхові характеристики, на відміну від стандартного Megane. Значить, він зможе конкурувати з новітніми Hyundai IONIQ 5. У Європі продажі компактних електромобілів зростають прискореними темпами.

Renault Megane E-Tech Electric створюється на платформі CMF-EV. Це буде перша модель Renault, яка використовує дану платформу. Максимальний запас ходу складе 580 км.

Головне призначення акумулятора - приводити в дію один електродвигун. Виробництво цих електрокарів, двигунів і акумуляторів буде організовано на півночі Франції. Точніше, в так званому Renault ElectriCity.

 

Електричний Renault Megane помітили під час тестів Renault вже підтвердив, що цей електромобіль покажуть у вересні поточного року під час Мюнхенського автосалону.

Нагадаємо, раніше в Україні почалися продажі нового фургона Renault Express. У базовій комплектації він коштує від 454 400 гривень.