Електричний Honda N-Van буде коштувати лише $7300

Автор: Максимов Віталій

Компанія Honda почне у 2023 році продавати у Японії свій новий електричний кей-кар Honda N-Van. У стандартній комплектації він коштуватиме лише 7300 доларів.

Електричний Honda N-Van буде коштувати лише $7300 - today.ua

Honda N-Van – це популярний у Японії кей-вен. Він дебютував у 2018 році. Його часто використовують для доставки вантажів у японських мегаполісах та для перевезення врожаю у сільській місцевості. Комерційна версія має лише сидіння для водія, а пасажирська версія має місце для 3 пасажирів.

У той час як досі покупцям пропонували N-Van тільки з бензиновим двигуном, в 2023 році з'явиться його версія з електричною силовою установкою (якщо бути більш точним, то навесні 2023 року). Яка саме це буде електрична силова установка - ще не відомо. Honda стверджує, що у електричного Honda N-Van запас ходу становитиме близько 200 кілометрів. Цього цілком достатньо для щоденних поїздок містом.

Електричний Honda N-Van буде коштувати лише $7300

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В електричному Honda N-Van приваблює найбільше його ціна. У стандартній комплектації він коштуватиме лише 7 300 доларів. Для порівняння, в Європі зараз найдешевший електромобіль – Dacia Spring. Він коштує близько 12 400 євро. У США найдоступніший електромобіль – Chevy Bolt, який коштує 25 600 доларів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Volkswagen продаватиме в Європі автомобілі, зроблені в Китаї.