Електромобілі Hyundai виявилися небезпечними

Компанія Hyundai може відкликати у всьому світі електромобілі Hyundai Ioniq і Kona через загрозу загоряння, повідомляють південнокорейські інформагентства. У Південній Кореї прокотилася хвиля пожеж цих машин.

Електромобілі Hyundai виявилися небезпечними - today.ua

У 2020 році стало відомо про проблеми з літій-іонними батареями у Hyundai Ioniq і Kona. Вони «можуть мати внутрішні пошкодження або збій в програмному забезпеченні», що може призвести до короткого замикання після підзарядки і призвести до займання автомобіля.

Так вказувалося під час відкликання машин в Австралії. Чи стало це причиною недавніх загорянь Ioniq і Kona в Південній Кореї - невідомо.

У Південній Кореї компанія Hyundai прийняла рішення замінити літій-іонні батареї у всіх місцевих електричних Ioniq і Kona.

За даними Business Korea, з моменту появи на ринку Kona, а це сталося три роки тому, зареєстровано 15 випадків загоряння літій-іонних батарей.

Раніше Hyundai в США відкликав 471 тис. кросоверів Tucson через те, що вони можуть спалахнути. Проблема пов'язана з несправністю гідравлічного електронного блоку управління гальмівної системи.