Електрокроссовер Dacia за 10 000 євро офіційно представили

На цьому тижні, 15 жовтня, Dacia, яка належить компанії Renault, офіційно представить свій перший електромобіль Dacia Spring. У базовій комплектації він буде коштувати від 10 000 євро.

Електрокроссовер Dacia за 10 000 євро офіційно представили - today.ua

Компактний електричний кросовер Dacia Spring побудовано на платформі Renault City K-ZE. Його довжина складає всього 3,75 метра, а ширина - 1,58 м. Тобто він на 30 см коротше, ніж Sandero.

Силова установка складається з електромотора потужністю 45 к.с. і акумуляторної батареї на 26,8 кВт-год. Запас ходу - 210 км. Звичайно, для сучасних електромобілів такий запас ходу на одній зарядці батареї здається маленьким. Однак, тут є три моменти.

Електрокроссовер Dacia за 10 000 євро офіційно представили По-перше, мова йде про невеликий сіті-кар. По-друге, в Європі, де його планують продавати, непогано розвинена мережа станцій для підзарядки електрокарів. По-третє, Spring - це бюджетний електромобіль.

Електрокроссовер Dacia за 10 000 євро офіційно представили Продажі Dacia Spring почнуться в 2021 році. Це буде найдешевший в Європі автомобіль з електричною силовою установкою. Подробиці про нього стануть відомі зовсім скоро - 15 жовтня.