Експерти прокоментували черги на АЗС

Автор: Максимов Віталій

В Україні немає дефіциту палива, а черги на АЗС пов'язані з масованим обстрілом об'єктів критичної інфраструктури, який вчора, 10 жовтня, здійснили російські окупанти. Таку заяву зробили одразу кілька експертів ринку автомобільного палива.

Експерти прокоментували черги на АЗС - today.ua

Так, голова енергетичного комітету Верховної Ради Андрій Герус заявив, що дефіциту нафтопродуктів в Україні немає, а черги на АЗС пов'язані з тим, що багато хто з них не працював через обстріл з боку російських окупантів. За його словами, більшість заправок вже працюють, і автомобілісти можуть спокійно заправити своїх "залізних коней".

У свою чергу директор консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн наголосив, що український паливний ринок, незважаючи на масований обстріл, функціонує нормально. За його словами, запаси палива є, і, головне, продовжуються стабільно нові поставки.

Експерти прокоментували черги на АЗС

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

Крім того, директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін закликав українських автовласників не панікувати, оскільки палива дуже багато, а бензовози у штатному режимі привозять новий ресурс. Він упевнений, що нової паливної кризи не буде. Але автомобільне паливо може подорожчати на 1-2 гривні за літр. Причина – подорожчання палива в гурті в Європі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Деякі мережі АЗС виступали із заявами, в яких йдеться про те, що немає необхідності у запровадженні обмежень на продаж палива. Постачання ресурсу йдуть, вони диверсифіковані.

Раніше стало відомо, що в Україні посилили покарання за неправильне використання номерних знаків.