Експерти пояснили, як водії “вбивають“ варіатор

Автор: Максимов Віталій

Варіатори ефективно реалізують тягові можливості двигуна, забезпечуючи паливну економічність. Ресурс більшості таких трансмісій становить 150 000 км і більше. Проте, деякі водії, кажуть експерти журналу "За кермом", роблять одну помилку, тим самим "вбиваючи" варіатор.

Експерти пояснили, як водії “вбивають“ варіатор - today.ua

Справа в тому, що варіатор дуже чутливий до різких ривків. Експерти попереджають, що якщо водій різко рухає автомобіль з місця, то варіатор може зламатися. А його ремонт коштуватиме велику суму грошей.

При різких ривках відбувається ковзання ременя або ланцюга на шківах. В результаті з'являються задири, а в мастило потрапляє стружка. Через це можуть вийти з ладу підшипники, гідронасос та інші механізми. При такому способі керування ресурсу варіатора вистачить приблизно на 20 000 км.

Таким чином, якщо ви хочете, щоб варіатор прослужив якомога довше, уникайте різких ривків. Пам'ятайте, що термін служби такої трансмісії довше при спокійному водінні.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Експерти пояснили, як водії “вбивають“ варіатор Крім того, не забувайте регулярно міняти робочу рідину у варіаторі та стежити за чистотою радіаторів, які її охолоджують. Таку робочу рідину зазвичай змінюють кожні 60 000 км пробігу. Заодно змінюють фільтр.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що першими ознаками зношування варіатора є зміна в його поведінці, ривки при русі, не зовсім рівний розгін. Також вас повинен насторожити скрегіт на невеликій швидкості.

Раніше ми назвали кросовери з найнадійнішими варіаторами.