Експерти назвали найчастішу проблему нових автомобілів

Автор: Максимов Віталій

Автовиробники оснащують свої нові автомобілі передовими технологіями, які на перевірку часто виявляються ще "сирими". Останні десять років покупці нових авто найчастіше скаржилися на функцію розпізнавання голосу. Однак, у 2021 році у нових машин з'явилася інша головна проблема...

Експерти назвали найчастішу проблему нових автомобілів - today.ua

Зокрема, під час аналізу якості нових автомобілів, проведеного американцями з J. D. Power, з'ясувалося, що найголовніша проблема в нових автомобілях - підключення до смартфону.

Багато покупців нових машин скаржаться на проблеми з підключенням Android Auto і Apple CarPlay.

Віце-президент J. D. Power Дейв Сарджент зазначив, що водії, які зіткнулися з проблемою бездротового зв'язку, все своє роздратування і невдоволення зганяють на автовиробниках. Але Сарджент вважає, що це також є недоробкою IT-компаній.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Аналітики J. D. Power опитали 110 тисяч власників автомобілів 2021 модельного року. Головним показником в рейтингу є індекс проблем, що виникли на 100 транспортних засобах (PP100) за перші 90 днів володіння.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В результаті виявилося, що значно збільшилася кількість скарг водіїв на проблеми з підключенням смартфонів до систем автомобілів.

Нагадаємо, раніше американці назвали найнадійніші машини 2021 року.