Експерти назвали пробіг, з яким автомобіль краще не купувати

Автор: Максимов Віталій

В Україні за перші 11 місяців 2022 року продали понад 643 000 б/в автомобілів. Продаж таких машин збільшуватиметься, оскільки знижується купівельна спроможність українців. Експерти журналу "За кермом" назвали граничний пробіг, з яким автомобіль краще не купувати.

Експерти назвали пробіг, з яким автомобіль краще не купувати - today.ua

Зокрема, експерти рекомендують купувати автомобілі, пробіг яких не сягнув 500 тисяч кілометрів. Але це граничний пробіг. При такому пробігу у автомобіля вже зазвичай гнилий кузов, та й двигун настав час міняти.

Купівля автомобіля з пробігом 300 000 кілометрів – це спірне рішення. Багато що залежить від того, в яких умовах експлуатували машину, як її обслуговували і таке інше. І, звичайно, такі вікові автомобілі перед покупкою має обов'язково перевірити фахівець. В іншому випадку надалі можна буде розоритися на їхньому ремонті.

Експерти назвали пробіг, з яким автомобіль краще не купувати

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Зарплати депутатів Верховної Ради України: скільки отримують народні обранці

При покупці автомобіля на вторинному ринку потрібно віддавати перевагу моделям із пробігом до 100-150 тисяч кілометрів. У них і ціна є прийнятною, і ресурс у них ще є.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Потрібно відзначити, що в Україні зараз вживані автомобілі найчастіше купують у ціновій категорії 2-5 тисяч доларів. Експерти Інституту досліджень авторинку вважають, що у 2023 році ситуація не зміниться.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, як в Україні швидко продати б/в автомобіль.