Експерт розповів, скільки бензину та дизелю потрібно Україні щодня

Для того щоб в Україні не було дефіциту палива, потрібно щодня ввозити 25-27 тис. тонн бензину та дизельного палива. Таку заяву зробив голова WOG Holding BV Андрій Пивоварський.

Експерт розповів, скільки бензину та дизелю потрібно Україні щодня - today.ua

Він наголосив, що зараз щодня на територію нашої країни ввозять 15 тис. тонн палива. Спостерігається тенденція до збільшення ввезення бензину та ДП. Причому ситуація з дизелем краща, ніж із бензином.

Експерт прогнозує, що якщо нічого не завадить, то ситуація з ДП стабілізується у липні. А ось з бензином справа гірша. Чому? Тому що у Євросоюзі спостерігається дефіцит бензину "А-95". Втім, поступово і його постачання зростає.

Експерт розповів, скільки бензину та дизелю потрібно Україні щодня Якщо раніше паливо ввозили в Україну через морські порти і залізницею, то тепер постачання йдуть здебільшого бензовозами. Раніше деякі експерти говорили, що постачання бензовозами навряд чи зможуть задовольнити весь попит на пальне, тож перевізники мають підключати залізницю.

Нагадаємо, дефіцит палива в Україні утворився наприкінці квітня, коли російські окупанти посилили обстріли нафтобаз, НПЗ та залізничної інфраструктури. Окупанти досі завдають ракетних ударів по нафтобазам і НПЗ.

Раніше повідомлялося, що в Україні б/в автомобілі подорожчають на 30%.