Експерт розповів про ситуацію з паливом на АЗС у Києві

У Києві покращується ситуація із наявністю палива на АЗС, повідомив директор Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн. Щоправда, як і раніше, спостерігаються черги за бензином.

Експерт розповів про ситуацію з паливом на АЗС у Києві - today.ua

Так, на київських АЗС у чергах за бензином стоять зараз 20-30 автомобілів. На деяких АЗС, які продають бензин за завищеними цінами, черг взагалі нема.

Наприклад, мережа Marshal у столиці кілька днів тому продавала бензин за ціною 62 грн за літр. Черг не було, а таке пальне продали за два дні.

На деяких АЗС не було черг за дизельним паливом чи стояло до 10 автомобілів. Звісно, після травневого дефіциту це навряд можна вважати чергою.

Експерт розповів про ситуацію з паливом на АЗС у Києві Експерт зазначив, що у Києві зараз взагалі немає черг за автогазом, якщо його продають за ціною 42-45 гривень за літр. Проте є черги за автогазом за ціною 37 гривень за літр.

Куюн звернув увагу, що зараз паливо постачають близько 150 компаній. Причому найбільше компаній (100) постачають дизельне паливо.

Тим часом, раніше стало відомо, що до контролю цін на АЗС залучили співробітників Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.