Експерт розповів, як скласти іспити на водійські права

Автор: Максимов Віталій

Далеко не всі українці з першого разу складають теоретичний та практичний іспити на отримання посвідчення водія. Екзаменатор з водіння Крістіан Шмідт з Мюнхена, який працює в експертній організації TÜV Süd, розповів про те, що заважає кандидатам складати іспити і як можна успішно здобути права.

Експерт розповів, як скласти іспити на водійські права - today.ua

Відразу скажемо, що не тільки багато українців з першого разу не складають теоретичний та практичний іспити на отримання посвідчення водія, а й багато німців теж. Так, за даними TÜV, у 2022 році близько 39% німців з першого разу не склали теоретичний іспит. Цікаво, що у 2013 році теоретичний іспит на отримання посвідчення водія з першого разу не склали 29% німців. Можлива така статистика через те, що побільшало охочих на отримання водійських "прав".

За словами Шмідта, деякі кандидати на отримання посвідчення водія провалюють практичний іспит через те, що у них трапляється історика, нервовий зрив. Тобто психологічно вони не готові до іспиту. У них немає впевненості у собі. Також у деяких кандидатів під час практичного іспиту трапляються проблеми із травленням.

Чому в Німеччині у багатьох кандидатів на отримання посвідчення водія немає впевненості в собі? Цьому є кілька пояснень. Головне з них у тому, що у Німеччині постійно збільшується вартість навчання, тому кандидати беруть лише обов'язкові уроки, після чого складають іспити, хоч і не впевнені у собі.

Популярні зараз

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Експерт розповів, як скласти іспити на водійські права

Шмідт рекомендує кандидатам на отримання водійських "прав" вірити в себе, у свої сили, не сильно переживати та постаратися налаштуватися на іспит. За його словами, при складанні теоретичного та практичного іспитів нервує кожен кандидат. Це абсолютно нормально.

Для того, щоб успішно скласти теоретичний або практичний іспит на отримання посвідчення водія, потрібно бути відпочилим. Якщо ви на іспит прийдете втомленим, то збільшується ризик, що він закінчиться невдало.

Шмідт рекомендує кандидатам перед іспитами багато не їсти. Сніданок у цьому випадку має бути легким.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Статистика показує, що в Німеччині кандидати у водії найчастіше провалюють іспити, якщо їхня черга на початку чи наприкінці. А ось ті, які складають іспити посередині, частіше роблять це успішно.

Раніше МВС України розповіло, як успішно скласти практичний іспит на отримання посвідчення водія.