Експерт розповів, що може бути з цінами на бензин в Україні

Автор: Максимов Віталій

Вартість бензину та дизельного палива в Україні може збільшитися чи знизитися. Такий прогноз зробив голова WOG Holding BV Андрій Пивоварський.

Експерт розповів, що може бути з цінами на бензин в Україні - today.ua

За його словами, існує можливість як збільшення, так і падіння цін на автомобільне паливо в нашій країні. Експерт зазначає, що із настанням зими в Європі збільшилися премії на паливо. Європейські трейдери та українські імпортери повідомляють, що у Східній Європі та у Середземноморському регіоні ситуація з дизельним паливом продовжує залишатися досить складною.

Премії у Європі зростають великими темпами через збільшення попиту в Україні. Крім того, підвищується вартість логістики.

Пивоварський вважає, що в Україні ціни на різні види автомобільного палива можуть збільшитись на 1-2 гривні за літр. Але коли палива на ринку стане достатньо, тоді ціни можуть знизитися. Щоправда, експерт не уточнив, коли це може статися.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Експерт розповів, що може бути з цінами на бензин в Україні

Також Пивоварський наголосив, що якихось масштабних проблем із паливом в Україні взимку 2022/2023 років не буде. І, тим більше, за його словами, не буде дефіциту автомобільного палива.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні через збільшення імпорту дизельних та бензинових генераторів не буде дефіциту палива. За його словами, палива достатньо, щоб ситуація взимку була стабільною.

Нагадаємо, директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін порадив українцям запасатися бензином та дизельним паливом.