Дайте заробити: керівник великої мережі АЗС виступив проти перевірок роздрібних цін

Директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін розкритикував проведення перевірок роздрібних цін на АЗС, які почали проводити групи Держпродспоживслужби за дорученням прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

Дайте заробити: керівник великої мережі АЗС виступив проти перевірок роздрібних цін - today.ua

За його словами, рейди по заправкам призведуть не до зниження цін на паливо, а до зовсім іншого результату. Зокрема, прогнозується, що в областях, де почалися перевірки, АЗС просто закриватимуться, а паливо вони почнуть продавати оптом.

Леушкін вважає, що мережам АЗС зараз навіть зручніше і вигідніше продавати бензин та дизельне паливо оптом, а не в роздріб. Чому? Тому, що в цьому випадку не потрібно платити зарплату працівникам, податки...

Експерт вважає, що дефіцит палива може тривати ще приблизно два місяці, доки не буде налагоджено регулярне постачання з Європи.

Дайте заробити: керівник великої мережі АЗС виступив проти перевірок роздрібних цін Україна вже домовилася із Польщею про збільшення транзиту палива до 200 тонн на місяць. Постачання бензовозами вже йде. Зараз щодня до нашої країни завозять приблизно стільки ж палива, скільки його споживають щодня. Але в Україні планують створити стратегічний запас палива, який не зможуть розбомбити та знищити російські окупанти. Це допоможе уникнути дефіциту палива у майбутньому.

Нагадаємо, в Україні під час воєнного стану перестали перевіряти якість палива на АЗС.