Експерт пообіцяв українцям хороші новини щодо бензину

Автор: Максимов Віталій

Українські мережі АЗС вже цього тижня, 16-22 січня 2023 року, можуть знизити вартість бензину та дизельного палива. Такий прогноз зробив аналітик журналу "НафтаРинок" Олександр Сіренко.

Експерт пообіцяв українцям хороші новини щодо бензину - today.ua

За його словами, великі українські мережі АЗС досі не знижували вартість бензину та дизельного палива, незважаючи на зниження вартості нафтопродуктів у Європі. Але у деяких областях України вже спостерігається зниження цін на паливо. На думку Сіренка, великі українські мережі АЗС будуть змушені найближчим часом також знизити ціни.

Слід зазначити, що з 6 по 13 січня 2023 року середня оптова вартість бензину А-95 в Україні знизилася на 2,25 гривні за літр, а дизельного палива – на 3 гривні за літр. На 13 січня вартість бензину А-95 на оптовому ринку становила від 39 до 46 гривень за літр, а дизеля – 45 гривень за літр. Бензин А-92 за тиждень подешевшав на 4 гривні – до 40 гривень за літр.

Зниження цін на оптові партії бензину А-95 в Україні відбулося завдяки збільшенню пропозицій. Пропозицій щодо дизельного палива теж багато. Саме тому й знижуються ціни.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Зарплати депутатів Верховної Ради України: скільки отримують народні обранці

Експерт пообіцяв українцям хороші новини щодо бензину

Великі українські мережі АЗС вже відреагували на зниження цін на оптовому ринку. Наприкінці минулого тижня практично всі вони знизили роздрібні ціни на 1 гривню за літр. І, мабуть, це ще не межа. Найдешевше бензин А-95 зараз коштує у Закарпатській, Хмельницькій, Житомирській та Тернопільській областях. ДП найдешевше коштує у Волинській, Хмельницькій, Київській та Вінницькій областях.

Тим часом, в Україні останнім часом відбувається й зниження цін на автогаз на роздрібному ринку. Так, з 6 по 13 січня автогаз у середньому подешевшав на 0,93 копійки за літр. Автомобіль із ГБО зараз найдешевше заправити на заправках мережі Авантаж 7. Там автогаз коштує 25,65 гривень за літр. Трохи дорожче автогаз коштує на заправках мереж Luxwen та Фактор – 26,80 грн/літр та 26,99 грн/літр відповідно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наприкінці 2022 року Нацбанк України зробив прогноз, що у 2023 році вартість бензину та дизельного палива збільшиться на 10-20%. Про це йшлося у його інфляційному звіті.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що мешканка Львова під наркотиками возила із собою в автомобілі BMW 328i контейнер із сечею.