Комунальники посипають дороги реагентами та сіллю: як захистити авто

Автор: Максимов Віталій

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що комунальники проводять превентивну обробку доріг протиожеледними засобами. Те саме відбувається і в інших містах України. Сьогодні ми розповімо, яка небезпека чекає українських водіїв від реагентів і як від неї захистити автомобілі…

Комунальники посипають дороги реагентами та сіллю: як захистити авто - today.ua

Хімічні реагенти, які використовують дорожні служби можуть прискорити корозію. Втім, сіль теж прискорює корозію металу та дуже погано впливає на гумові деталі транспортних засобів. Реагенти проявляються маслянистою плівкою жовтуватого кольору. Вона особливо добре помітна на автомобілях, які залишають у гаражах і на опалюваних паркінгах.

Реагенти може усунути кожен автомобіліст самостійно в процесі миття автомобіля. Для цього рекомендуємо використовувати антибітумні склади – спеціальні очисники смоли. З їх допомогою можна досить легко прибрати маслянисту плівку. Також для захисту від корозії рекомендуємо використовувати мовиль (у спреї).

Комунальники посипають дороги реагентами та сіллю: як захистити авто

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Бітумну крихту з кузова прибирають іноді також за допомогою уйат-спіриту, гасу або солярки. Але ці способи ми не перевіряли, тому про їхню ефективність для видалення маслянистої плівки від хімічних реагентів говорити не будемо.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Чим зараз посипають дороги у Києві – поки що нам не відомо. Можливо, комунальники, як і раніше, використовують піщано-сольову суміш. Але не виключено, що київська влада знайшла гроші на купівлю сучасних протиожеледних препаратів. І всі вони можуть зашкодити машинам.

Раніше стало відомо, що мешканець Житомира продавав автомобілі, ввезені в Україну як гуманітарну допомогу для ЗСУ.