Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що комунальники проводять превентивну обробку доріг протиожеледними засобами. Те саме відбувається і в інших містах України. Сьогодні ми розповімо, яка небезпека чекає українських водіїв від реагентів і як від неї захистити автомобілі…
Хімічні реагенти, які використовують дорожні служби можуть прискорити корозію. Втім, сіль теж прискорює корозію металу та дуже погано впливає на гумові деталі транспортних засобів. Реагенти проявляються маслянистою плівкою жовтуватого кольору. Вона особливо добре помітна на автомобілях, які залишають у гаражах і на опалюваних паркінгах.
Реагенти може усунути кожен автомобіліст самостійно в процесі миття автомобіля. Для цього рекомендуємо використовувати антибітумні склади – спеціальні очисники смоли. З їх допомогою можна досить легко прибрати маслянисту плівку. Також для захисту від корозії рекомендуємо використовувати мовиль (у спреї).
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Бітумну крихту з кузова прибирають іноді також за допомогою уйат-спіриту, гасу або солярки. Але ці способи ми не перевіряли, тому про їхню ефективність для видалення маслянистої плівки від хімічних реагентів говорити не будемо.
Чим зараз посипають дороги у Києві – поки що нам не відомо. Можливо, комунальники, як і раніше, використовують піщано-сольову суміш. Але не виключено, що київська влада знайшла гроші на купівлю сучасних протиожеледних препаратів. І всі вони можуть зашкодити машинам.
Раніше стало відомо, що мешканець Житомира продавав автомобілі, ввезені в Україну як гуманітарну допомогу для ЗСУ.