Для ЗСУ купили велику партію нових пікапів

Благодійний фонд "Повернися живим" на гроші, отримані від небайдужих громадян, купив 104 нових пікапів для Збройних сил України. Деякі з цих автомобілів вже допомагають українським захисникам на фронті.

Для ЗСУ купили велику партію нових пікапів - today.ua

Зокрема, Фонд купив пікапи Peugeot Landtrek та Mitsubishi L200. Їхня загальна вартість становить близько 2,6 млн євро.

Раніше Фонд вже передав до Збройних сил України 254 нових автомобілів (наприклад, пікапи Nissan Navara 2,5D 4x4). Вони використовуються на передовій. Зокрема на ці автомобілі встановлюють міномети, ПЗРК, протитанкові ракетні комплекси, кулемети. Крім того, цими машинами перевозять особовий склад, підвозять на передові позиції українських захисників боєприпаси та продовольство.

Для ЗСУ купили велику партію нових пікапів Нагадаємо, раніше ЗСУ отримали від штабу оборони Дніпра французькі армійські позашляховики Peugeot P4 та армійські вантажівки Renault TRM2000. Peugeot P4 побудований на базі знаменитого Гелендвагена. Він має кілька варіантів, залежно від завдання використання. Так, на одну з версій можна встановлювати міномет, протитанковий ракетний комплекс або 20 мм гармату.

Для ЗСУ купили велику партію нових пікапів Раніше у Хмельницькому викрили місцевого жителя, який продавав автомобілі, ввезені як гуманітарну допомогу для ЗСУ.