Дівчина купила “ліві“ права та попросила поліцію пояснити, що з ними “не так“

Автор: Максимов Віталій

У Харкові дівчина купила в Інтернеті за 7500 гривень посвідчення водія без навчання в автошколі, а потім попросила фахівців місцевого сервісного центру МВС сказати, що з ними "не так". Про це повідомила прес-служба сервісного центру МВС у Харкові.

Дівчина купила “ліві“ права та попросила поліцію пояснити, що з ними “не так“  - today.ua

На підтвердження своїх слів дівчина надала поліції копію посвідчення водія та листування з виконавцем замовлення. У листуванні виконавець замовлення запевняє, що отримане посвідчення водія справжнє і що воно є у всіх офіційних базах.

У ході службової перевірки з'ясувалося, що посвідчення водія з номером, зазначеним заявницею, справді існує. Але згідно з Єдиним Державним реєстром МВС воно видано на іншого громадянина. Тому всі надіслані дівчиною матеріали направили до Національної поліції.

Коли поліцейські повідомили дівчині, що вона стала співучасником злочину, та пояснила, що затіяла це все для розслідування та викриття видачі фальшивих посвідчень водія сервісними центрами МВС.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

МВС закликало українців не довіряти сумнівним джерелам, фейковим Facebook-сторінкам з фото та логотипами сервісних центрів МВС. Державні сайти завжди мають домен "gov.ua", а соціальні мережі синю галочку - знак верифікації облікового запису, який підтверджує, що сторінка є офіційною.

Нагадаємо, раніше в Києві поліцейські ліквідували злочинну групу, учасники якої виготовляли та продавали підроблені посвідчення водія. Вартість одного підробленого документа становила 220 доларів.