Дешевий Sandero позбудеться базової версії і подорожчає

Dacia планує відмовитися від базової комплектації хетчбека Dacia Sandero, яка називається Access. Про це повідомляють французькі ЗМІ з посиланням на інсайдерську інформацію.

Дешевий Sandero позбудеться базової версії і подорожчає - today.ua

У Європі зараз Dacia Sandero в базовій комплектації Access коштує всього 8 756 євро. Правда, дуже мало покупців Sandero вибирають саме базову комплектацію. У неї чорні пластикові бампери і мінімальний набір обладнання. Європейці воліють купувати інші версії - Comfort і Essential.

До речі, раніше базову комплектацію, тобто найдешевшу, прибрали у Stepway. Ця модель пропонується покупцям тепер тільки в двох комплектаціях.

З моменту появи першого покоління Logan в 2004 році головним комерційним аргументом Dacia була ціна. Автомобілі цього бренду позиціонуються як бюджетні.

Дешевий Sandero позбудеться базової версії і подорожчає Однак, покупці часто вважають за краще купувати автомобілі Dacia не в базовій комплектації, а в більш дорогих і краще оснащених. Наприклад, 85% продажів нового Sandero припадають на комплектацію Comfort (9 864 євро).

Нагадаємо, раніше в Мережі показали Dacia Duster нового покоління. Це вже третє покоління популярного кросовера.