Дефіциту не буде: в Україну прибуло судно з тисячами авто

Дефіцит нових автомобілів в Україні, викликаний глобальною нестачею мікрочіпів, найближчим часом стане не таким гострим, як раніше. Справа в тому, що в порт Чорноморська прибуло судно Neptune Odyssey з новими машинами, повідомила прес-служба порту "Чорноморськ".

Дефіциту не буде: в Україну прибуло судно з тисячами авто - today.ua

У повідомленні говориться, що судно Neptune Odyssey розвантажили в Чорноморську всього за два дні, 19-20 жовтня. В Україну доставили 2 482 нових автомобіля різних брендів. За даними деяких ЗМІ, серед них є і кілька десятків кросоверів Mitsubishi Eclipse Cross нового покоління.

Вивантаження автомобілів планували завершити за 48 годин, але в кінцевому підсумку це зробили раніше - за 39 годин. Вперше в роботі задіяли докерів і водіїв автобази.

Потрібно відзначити, що в той час як американські б/в автомобілі, які купують українці на онлайн-аукціонах, доставляють в контейнерах. Нові машини возять на платформах.

На жаль, цих автомобілів все-таки недостатньо. В Україні останнім часом утворився дефіцит деяких нових автомобілів, так як автовиробники змушені знижувати виробництво через глобальний дефіцит мікрочіпів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні за перші дев'ять місяців 2021 року продали близько 76 100 нових автомобілів. Це на 26% більше, ніж за такий же період 2020 року.