Дефіцит палива припиниться, але воно подорожчає, – міністр економіки

Дефіцит бензину та дизельного палива на українських АЗС припиниться вже цього тижня. Таку заяву зробила Юлія Свириденко, яка обіймає посаду міністра економіки України.

Дефіцит палива припиниться, але воно подорожчає, – міністр економіки - today.ua

За її словами, українські оператори паливного ринку вже мають контракти на постачання палива з деяких країн Західної Європи. Наразі вирішується питання транспортування палива до нашої країни. Відомо, що для його перевезення будуть використовуватися кілька видів транспорту.

Свириденко наголосило, що через те, що стане складнішою логістика, паливо на українських АЗС подорожчає. Щоправда, вона заявила, що подорожчання буде незначним.

Дефіцит палива припиниться, але воно подорожчає, – міністр економіки Нагадаємо, минулого тижня в Україні виник серйозний дефіцит майже всього палива. Справа дійшла до того, що деякі АЗС обмежили заправку легкових автомобілів приватних власників із 20 літрів до 10 літрів. У Києві взагалі попросили власників приватних автомобілів не їздити без потреби.

Така ситуація склалася через те, що російські окупанти завдають ракетних та авіаударів по нафтобазах, нафтопереробних заводах та залізничній інфраструктурі.

Раніше стало відомо, що українські АЗС почали встановлювати ціни вище за регульовані.