Дефіцит бензину: киян закликали не їздити на своїх автомобілях

У п'ятницю, 29 квітня, влада Києва закликала водіїв не користуватися особистими автомобілями без нагальної потреби. Із таким закликом виступив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Дефіцит бензину: киян закликали не їздити на своїх автомобілях - today.ua

За його словами, у столиці зараз спостерігається нестача палива, але воно потрібне для Збройних сил України та Силам територіальної оборони. Саме тому киян просять поки що відмовитися від поїздок на своїх автомобілях.

Поворозник запропонував київським водіям користуватись громадським транспортом, який знову з'явився на дорогах. Наразі у столиці працюють 62 автобусних, 16 трамвайних та 25 тролейбусних маршрутів. Також працює метрополітен.

Дефіцит бензину: киян закликали не їздити на своїх автомобілях Нагадаємо, російські окупанти продовжують обстрілювати нафтобази та нафтопереробні заводи України. Останнім часом вони також почали обстрілювати залізничні станції. Так вони намагаються зірвати постачання палива, військової техніки, зброї та боєприпасів для ЗСУ.

Своєї мети російські окупанти не досягли, але для цивільного населення паливо стало дефіцитом. Деякі мережі АЗС тепер заливають у баки автомобілів приватників по 10 літрів бензину, оскільки у пріоритеті військові та екстрені служби.

Нагадаємо, в Україні через зловживання можуть скасувати безкоштовне розмитнення автомобілів.