Дебютував новий кросовер Chevrolet Seeker

У Китаї Chevrolet офіційно презентував свій новий кросовер Chevrolet Seeker. Він отримав сучасний гарний дизайн та велику кількість корисних технологій.

Дебютував новий кросовер Chevrolet Seeker - today.ua

Chevrolet Seeker збудовано на спільному китайсько-американському підприємстві SAIC-GM. У його дизайні є деякі риси кросовера Buick Envision поточного покоління, на що наголошують стандартні 18-дюймові колісні диски. Але між ними немає нічого спільного. Технічно це дві абсолютно різні моделі.

Салон Seeker можна за повним правом назвати високотехнологічним. Там є два 10,25-дюймові сенсорні дисплеї. Інформаційно-розважальна система працює під управлінням нової операційної системи Xiaoxue, має багато різних функцій.

Дебютував новий кросовер Chevrolet Seeker

Вже в базовій комплектації багато обладнання та технологій. За додаткову оплату можна отримати преміальну аудіосистему Tune Dynamic. Раніше автомобілі, які випускали SAIC-GM, таку аудіосистему не мали.

Дебютував новий кросовер Chevrolet Seeker

Під капотом знаходиться новий чотирициліндровий1,5 л двигун сімейства Ecotec. Його потужність може досягати 180 к.с. Максимальна швидкість у Seeker – 205 км/год. Поки що більше немає жодної технічної інформації про цей кросовер.

Дебютував новий кросовер Chevrolet Seeker

Раніше стало відомо, що в Україні може з'явитися бюджетний кросовер Chevrolet Tracker, який випускають в Узбекистані.