Dacia розробила новий бюджетний сімейний автомобіль

Dacia розробила новий бюджетний сімейний 7-місний автомобіль, який буде називатися Jogger. Його офіційна прем'єра відбудеться вже через кілька днів в Німеччині під час Мюнхенського автосалону.

Dacia розробила новий бюджетний сімейний автомобіль - today.ua

На даний момент про Dacia Jogger відомо дуже мало. Стверджується, що це буде місткий сімейний автомобіль. Можливо, якщо судити по зображенню-тизеру, мова йде про компактвен. За іншими джерелами це буде універсал. Особисто ми схильні думати, що Dacia розробляє компактвен з елементами стилю кросовера.

Чому Jogger? У повідомленні Dacia йдеться, що таку назву вибрано тому, що вона проста і сучасна, уособлює динамізм, позитивну енергію і дух активного відпочинку. Як натяк на своє позиціонування Jogger має такий же суфікс "er", як кросовер Duster і великий кросовер Bigster, який повинен з'явитися в продажу приблизно до 2024 року.

За даними деяких ЗМІ, Jogger повинен буде замінити компактвен Lodgy. Він знаходиться у продажу з 2012 року і не може похвалитися великим попитом. Правда, він є не на всіх ринках. Наприклад, у Великобританії ця модель не продається.

Раніше Dacia офіційно представила оновлений бюджетний кросовер Dacia Duster (в Україні він продається під брендом Renault) і назвала його вартість.