Dacia представила електромобіль за 10 000 євро

Dacia, яка належить французькій компанії Renault, офіційно представила свій перший електромобіль Dacia Spring. Він буде самим недорогим електрокаром в Європі, так як його ціна, за чутками, складе від 10 000 євро.

Dacia представила електромобіль за 10 000 євро - today.ua

Якщо вам дизайн Dacia Spring здався знайомим, то в цьому немає нічого дивного. Справа в тому, що Dacia побудувала свій перший електрокар на базі Renault City K-ZE. Між ними багато спільного, хоча, звичайно, навряд чи їх назвеш повністю однаковими. Наприклад, у Spring нова решітка радіатора і фари нового дизайну.

Скільки буде коштувати Dacia Spring - поки не відомо. Стверджується, що це буде найдешевший електрокар в Європі. За відправну точку потрібно взяти ціну Renault City K-ZE, який в Китаї продається за 9 000 доларів.

Dacia представила електромобіль за 10 000 євро Так як Spring відноситься до бюджетних моделей, то не треба чекати, що у нього великий набір обладнання. У базовій комплектації, наприклад, будуть електричні склопідйомники і 3,5-дюймовий цифровий дисплей в комбінації приладів. Кондиціонер і мультимедійну систему з 7,0-дюймовим сенсорним дисплеєм запропонують в якості опції.

Але зате систем безпеки буде більше, причому вже в базовій комплектації. У «базі» буде і система автоматичного екстреного гальмування.

Dacia представила електромобіль за 10 000 євро Spring оснащується електромотором потужністю 44 к.с. Запас ходу - 225 км, але якщо натиснути кнопку Eco, то запас ходу збільшується на 10%.

Замовлення на Dacia Spring почнуть приймати навесні 2021 року. Тоді ж стануть відомі його ціни.