Dacia перестане продавати автомобілі з дизельним двигуном

Dacia, що належить французькій компанії Renault, через деякий час перестане продавати автомобілі з дизельним двигуном. Натомість покупцям пропонуватимуть машини з бензиновим двигуном, з гібридною силовою установкою та двопаливні версії (вони можуть працювати на зрідженому газі).

Dacia перестане продавати автомобілі з дизельним двигуном - today.ua

Автомобілі Dacia з дизельним двигуном досягли дуже гарного комерційного успіху. Проте від них відмовляться. Зараз у модельній лінійці цього автовиробника залишилася лише одна дизельна модель – Dacia Duster. Але у Duster третього покоління дизельних версій не буде.

Чому Dacia відмовляється від дизеля? Насамперед, це пов'язано з посиленням у Євросоюзі екологічних норм. Дизельні автомобілі не можуть відповідати їм. Тому всі автовиробники поступово прибирають у Європі моделі з дизельним двигуном. І румунський автовиробник також потрапив у цей тренд.

Dacia перестане продавати автомобілі з дизельним двигуном Введення в Євросоюзі стандарту Євро-7 стане своєрідним поворотним моментом для автомобільної промисловості.

Судячи з усього, таким же шляхом піде і Renault, якому належить Dacia. При цьому можливо, що Renault, як і раніше, пропонуватиме дизельні автомобілі за межами Європи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні подорожчав бюджетний кросовер Renault Duster.