Dacia не зніматиме з конвеєра бюджетний мінівен Lodgy

Renault і Dacia не планують відмовлятися від свого мінівена Lodgy. Таку заяву зробила прес-секретар чеського представництва Renault і Dacia Йітка Скалічкова.

Dacia не зніматиме з конвеєра бюджетний мінівен Lodgy - today.ua

"Lodgy користується стабільною популярністю у наших клієнтів, тому ми поки не плануємо припиняти його серійне виробництво. Ця модель залишається в портфелі нашого бренду", - стверджує Скалічкова.

Раніше ходили чутки, що компанія Renault зніме з конвеєра мінівен Lodgy, як зробила з його "братом" Dokker. Нагадаємо, що замість популярного Dokker покупцям тепер пропонують новий фургон Renault Express.

Dacia не зніматиме з конвеєра бюджетний мінівен Lodgy Renault Lodgy - це, напевно, найдешевший семимісний мінівен, який зараз можна купити в Україні. У базовій комплектації він коштує від 463 500 гривень, а в топовій - від 504 700 гривень. Він оснащується 1,5 л дизельним двигуном потужністю 90 к.с., який працює разом з 5-ступінчастою механічною коробкою передач.

Dacia не зніматиме з конвеєра бюджетний мінівен Lodgy

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні почалися продажі нового фургона Renault Express, призначеного для сімей і підприємців. У базовій комплектації він коштує від 454 400 гривень.