Що потрібно зробити з автомобілем в жовтні - поради

Настав жовтень. Темніє тепер раніше, а температура повітря знижується. Загалом, життя будь-якого автомобіліста змінюється. Сьогодні ми розповімо про те, що обов'язково потрібно зробити з автомобілем в жовтні.

Що потрібно зробити з автомобілем в жовтні - поради - today.ua

У жовтні активно падає листя, ллють дощі, а іноді можуть трапитися перші заморозки. Через це дороги стають відверто слизькими. Тому ми рекомендуємо уникати рваного ритму руху.

Восени збільшується витрата омивайки, тому потрібно своєчасно поповнювати бачок. Пора залити в нього якусь морозостійку рідину.

Досвідчені автомобілісти прогрівають двигун (недовго!). І ми вам теж рекомендуємо так робити. Особливо, якщо температура повітря низька. Так ви створите оптимальний режим для мотора і підвищите його ресурс. До того ж в салоні буде тепло.

Що потрібно зробити з автомобілем в жовтні - поради Якщо у вас літне моторне масло, то пора замінити його на таке, яке більше підходить сезону. Можливо, вам знадобиться всесезонне масло.

У другій половині жовтня іноді вночі бувають заморозки. Тому потрібно подбати, щоб склоочисники і гумові ущільнювачі дверних отворів не примерзли. Наприклад, гумові ущільнювачі дверних прорізів рекомендують обробити спеціальним засобом з силіконом.

Що ж стосується заміни шин, то зазвичай про неї водії згадують в листопаді. В принципі, поставити зимову гуму можна вже в жовтні. Особливо, якщо погода погана, а температури низькі.

ДЖЕРЕЛОZr.ru