Що робити водієві, якщо на нього ззаду накинули удавку

У нашій країні щорічно багато водіїв піддаються нападам. Їм доводиться самим захищати своє майно, а іноді і життя. Що робити водієві, якщо пасажир сзаду накинув йому на шию удавку?

Що робити водієві, якщо на нього ззаду накинули удавку - today.ua

Якщо водієві накинули удавку, у нього є всього приблизно 5 секунд, щоб правильно зреагувати. В іншому випадку кров перестане надходити в мозок, він знепритомніє, задихнеться.

Інструктори по самообороні рекомендують швидко повернути голову вправо, намагаючись просунути руки під удавку. Відштовхуючись ногами від передньої панелі потрібно спробувати переміститися на заднє сидіння або просто зайняти більш зручну позицію. Якщо вийде звільнитися від захоплення, то потрібно швидко вийти з автомобіля і покликати на допомогу.

Злочинець навряд чи буде готовий, якщо людина, на яку він накинув удавку, у відповідь відразу сильно вкусить його за руку. У водія буде кілька секунд, щоб скористатися розгубленістю нападника і вибратися з машини.

Досвідчені водії взагалі не допускають створення такої ситуації. Вони не підсаджують до себе в машину незнайомих людей, тим більше тих, які не викликають довіри. Хоча, звичайно, іноді запеклі злочинці виглядають доброзичливо і викликають довіру.

ДЖЕРЕЛОCar.ru