Що буде з білоруським паливом: прогноз експерта

Інформація про зупинку поставок бензину А-95 з Білорусі не матиме довгострокових наслідків для імпорту білоруського палива. Таку заяву в Facebook зробив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тарас Качка.

Що буде з білоруським паливом: прогноз експерта - today.ua

За його словами, припинення поставок в Україну білоруського бензину А-95 пов'язано виключно з "технологічними процесами на виробництві білоруського виробника".

Качка закликав українців не панікувати і пообіцяв, що уряд України посилить диверсифікацію поставок палива в країну.

Він також додав, що не потрібно "пов'язувати всі події в купу", маючи на увазі останні події в українсько-білоруських відносинах.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Білоруська нафтова компанія не підтвердила номінації на поставки в Україну бензину А-95 на червень 2021 роки (поставки білоруського бензину А-92 триватимуть). Білоруська влада прийняли таке рішення після того, як Україна заборонила авіасполучення з Білоруссю через інцидент з літаком, на якому летів білоруський опозиціонер.

Раніше Кабінет міністрів підписав меморандум з Нафтогазовою асоціацією України, який під час карантину дасть стабільність цін на автомобільне паливо.