Що буде, якщо заправив бак неправильним паливом?

Іноді, наприклад, через неуважність заправника на АЗС, в бак замість бензину може потрапити дизельне паливо. Буває і навпаки. Сьогодні ми розповімо, що робити, якщо автомобіль заправили неправильним паливом.

Що буде, якщо заправив бак неправильним паливом? - today.ua

Якщо в автомобіль потрапило неправильне паливо, то двигун краще не запускати, адже в іншому випадку воно почне циркулювати по системі, завдаючи їй шкоди. Бензин в дизельному автомобілі буде діяти як розчинник, пошкоджуючи паливну систему.

У тому випадку, якщо після заправки мотор почне сіпатися і торохтіти сильніше звичайного, а його потужність впаде, то, ймовірно з вини заправника, вам залили не ДТ, а бензин. Якщо загорілася лампочка Check Engine, то це теж повинно змусити автомобіліста почати турбуватися.

А що буде, якщо заправити бензинову машину дизелем? Наслідки будуть менш серйозними, ніж в тому випадку, якщо залити бензин в дизельний автомобіль. Мотор може взагалі не запуститися. Потрібно буде осушувати всю систему, промити паливний тракт. Час і нерви ви точно втратите.

Головне - вчасно виявити проблему. В цьому випадку доведеться тільки промити бак, паливну систему і поміняти фільтри. У дизельної машині доведеться також почистити насос і форсунки.