Чого найбільше бояться покупці б/в автомобілів

Не секрет, що при продажу б/в автомобілів багато автомобілістів скручують у них пробіг, розраховуючи більше отримати грошей. Але покупці бояться не тільки цього. Експерти сайту Автотека, провівши нове опитування, з'ясували, що найбільше бояться покупці б/в авто...

Чого найбільше бояться покупці б/в автомобілів - today.ua

Потрібно відзначити, що майже всі покупці б/в автомобілів (96%) не довіряють продавцям. 72% покупців вважають, що продавець не розповість про ДТП, в яких побувала машина, і тому у них почнуться проблеми після здійснення угоди купівлі-продажу.

61% покупців впевнені, що продавці скроють факт, що у автомобіля був серйозний ремонт. Ще 53% майбутніх автомобілістів бояться, що куплена машина на вторинному ринку може бути під заставою.

40-47% покупців побоюються, що автомобілі на вторинному ринку знаходяться в угоні, у них скручений одометр, є обмеження на реєстраційні дії або прихований серйозний потенційний дефект.

При цьому 30% покупців побоюються, що продавець тим чи іншим чином їх обдурить. Також потрібно відзначити, що з віком люди стають більш підозрілими. Вони частіше побоюються, що їх обдурять при покупці б/в авто.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.