Chevrolet показав фото нового пікапа

Автор: Максимов Віталій

Креативний дизайнер концерну General Motors Бен Уїлкінсон розмістив у Мережі цифрові зображення нового пікапа Chevrolet. Саме такий дизайн може одержати новий американський пікап.

Chevrolet показав фото нового пікапа - today.ua

Перший пікап Chevrolet дебютував понад 50 років тому. З того часу цей автовиробник постійно випускає пікапи. Він є у всіх сегментів цього ринку. І в майбутньому Chevrolet, як і раніше, буде випускати велику кількість різноманітних пікапів.

Вілкінсон показав, яким може бути один із них. Новий пікап отримає ретро-дизайн, який такий популярний останнім часом. Але при цьому його передня частина нагадує нам новий Silverado. Певною мірою цей пікап виглядає як більш позашляхова версія Silverado.

Chevrolet показав фото нового пікапа

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

На наш погляд, загалом вийшов дуже цікавий пікап. Цікаво буде подивитися на його концепт і тим більше на серійну версію. Ми практично не сумніваємося, що одна з новинок Chevrolet отримає приблизно такий самий дизайн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тим часом, Chevrolet зараз розробляє Silverado з електричною силовою установкою. Це буде один із найпотужніших серійних автомобілів Chevrolet. Потужність його електричної силової установки складе близько 754 к.с.

Нагадаємо, раніше Chevrolet показав новий кросовер Chevrolet Equinox EV.