Чотири найдешевші нові універсали в Україні

Автор: Максимов Віталій

В Україні незважаючи на підвищений попит на кросовери, непогано також продаються універсали. Це не дивно, адже українці завжди любили практичні автомобілі. Сьогодні ми назвемо 4 найдоступніші нові універсали, які зараз можна купити на українському ринку.

Чотири найдешевші нові універсали в Україні - today.ua

4-е місце – Skoda Octavia Combi

Skoda Octavia Combi (див. фото нагорі) у стандартній комплектації коштує від 898 090 гривень. Цей чеський універсал оснащується 1,4-літровим бензиновим двигуном потужністю 150 к.с., який працює разом із 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Є також версії з дизельним мотором і автоматичною або 7-ступінчастою роботизованою коробкою передач з подвійним зчепленням.

У Octavia Combi об'єм багажника становить 610 літрів. Якщо скласти задні сидіння, то 1740 л. Це найбільший багажник серед доступних нових універсалів в Україні.

3-е місце – Seat Leon SP

Чотири найдешевші нові універсали в Україні

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Seat Leon SP у стандартній комплектації коштує від 883 646 гривень. Цей іспанський універсал оснащується 1,5-літровим бензиновим двигуном потужністю 150 к.с., який працює разом із 6-ступінчастою механічною коробкою передач. У нього об'єм багажника становить 620 літрів. Якщо скласти задні сидіння, то тоді обсяг багажника збільшиться до 1620 літрів.

Універсал Seat Leon SP має цифрову панель приладів і систему відкриття та закриття багажника без рук. Тобто, кришку багажника можна відкрити помахом ноги під заднім бампером.

2-е місце – Kia Ceed SW

Чотири найдешевші нові універсали в Україні

Kia Ceed SW у нашій країні зараз коштує від 758 540 гривень. Він оснащується 1,6-літровим бензиновим двигуном потужністю 116 к.с. і 155 Нм крутного моменту, який працює разом із 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Максимальна швидкість сягає 192 км/год. Він має об'єм багажника 625 літрів. Якщо скласти задні сидіння, то тоді обсяг багажника збільшиться до 1694 літрів.

Слід зазначити, що у місті Ceed SW витрачає 9,8 л палива на 100 км, а за містом на трасі – 5,8 л на 100 км. Комбінована витрата палива – 7,3 л на 100 км.

1-е місце – Hyundai i30 Wagon

Чотири найдешевші нові універсали в Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Hyundai i30 Wagon в Україні коштує від 727 700 гривень. У нього під капотом знаходиться 1,5-літровий бензиновий двигун потужністю 110 к.с. Коробка передач – 6-ступінчаста механічна. Об'єм багажника у Hyundai i30 Wagon - 602 л, а при складених задніх сидіннях – 1650 літрів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що СБУ перекрила канал виготовлення та продажу фальсифікованого дизельного палива.