Чотири небезпечних помилки про ремені безпеки

Автор: Максимов Віталій

Згідно з опитуванням Gradus Research, в Україні тільки 39% водіїв користуються ременями безпеки, а 48% роблять це час від часу. У багатьох водіїв упереджена думка про цю систему безпеки, вони чомусь вважають за краще довіряти байкам. Сьогодні ми розповімо про чотири міфи, які існують про ремені безпеки.

Чотири небезпечних помилки про ремені безпеки - today.ua

Перший міф сформувався багато десятиліть тому, коли тільки з'явилися ремені безпеки. Спочатку вони дійсно були не досконалі. Колись давно ремені безпеки в деяких випадках могли нанести травму або перешкодити швидко покинути автомобіль.

У наш час ситуація змінилася. Ремені безпеки тепер дійсно є безпечними, якщо ними правильно користуватися.

Другий стереотип, від якого вже пора давно відмовитися, - пасажирам на задньому сидінні нібито можна не пристібатися ременем безпеки. Але в разі ДТП задніх пасажирів кидає на спинки передніх сидінь з такою силою, що сидіння ламаються. Люди стикаються один з одним. Іноді задніх пасажирів може взагалі викинути до лобового скла.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Ще одна помилка стосується дітей. Деякі батьки досі не користуються дитячими автокріслами, вважаючи, що в разі зіткнення зможуть утримати малюка. Насправді це неможливо. Єдино можливий варіант для поїздок з дітьми - дитяче крісло.

Чотири небезпечних помилки про ремені безпеки Нагадаємо, до речі, що з нинішнього року в нашій країні збільшився штраф за перевезення дітей віком до 12 років або зростом до 145 сантиметрів без автокрісла.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Четверте заблудження стосується того, що, мовляв, при ДТП краще бути викинутим з автомобіля, ніж залишитися в ньому і бути затиснутим металом і загинути. Такі випадки були на старих машинах. І найчастіше люди, що вилетіли з салону, гинули. Але міф пішов гуляти в народ...

Нагадаємо, раніше голландський автомобільний клуб ANWB порадив водіям і пасажирам знімати в автомобілі верхній зимовий одяг, щоб при ДТП не отримати серйозну травму.

Головне