Chery показала новий седан за 8 тисяч доларів

Китайська компанія Chery готується випустити на ринок новий седан Cowin Xuandu. Його продажі почнуться в кінці 2021 року.

Chery показала новий седан за 8 тисяч доларів - today.ua

Довжина Cowin Xuandu становить 4666 мм, ширина - 1825 мм, висота - 1483 мм, а колісна база - 2700 мм. Тобто у нього приблизно такі ж розміри, як у Toyota Corolla.

Седан отримав вузьку світлодіодну оптику, решітку радіатора з хромованими елементами, витягнуті задні ліхтарі, широкі колісні арки і люк на даху.

Chery показала новий седан за 8 тисяч доларів У салоні аналогові шкали (з екраном посередині) і кнопковий пульт управління кондиціонером. Навіть дивно, що китайці не застосували віртуальні прилади.

Під капотом знаходиться 1,5 л бензиновий турбомотор потужністю 156 к.с., який працює разом з п'ятиступінчастою механічною коробкою передач або з варіатором.

Chery показала новий седан за 8 тисяч доларів Як ми вже говорили, Chery планує почати продавати Cowin Xuandu в кінці 2021 року. У базовій комплектації він буде коштувати близько 8 тисяч доларів.

Chery показала новий седан за 8 тисяч доларів Нагадаємо, раніше в Китаї почалися продажі оновленого кросовера Trumpchi GS4. У базовій комплектації він коштує від 14 тисяч доларів.