Chery показала великий кросовер за 16 тисяч доларів

У Китаї компанія Jetour, яка належить концерну Chery, представила свій новий великий кросовер Jetour X90 Plus. Він може з'явитися і в Україні, так як в нашій країні вже продаються автомобілі Jetour.

Chery показала великий кросовер за 16 тисяч доларів - today.ua

Довжина Jetour X90 Plus становить 4858 мм, ширина - 1925 мм, висота - 1780 мм, а колісна база - 2850 мм. Покупцям запропонують три версії цього кросовера - з п'яти-, шести- і семимісним салоном.

Відразу звертають на себе увагу величезна решітка радіатора з горизонтальними плашками і вертикальними світлодіодними секціями ходових вогнів, а також задні ліхтарі, що з'єднані між собою смужкою.

Chery показала великий кросовер за 16 тисяч доларів У лінійку двигунів входять два силові агрегати. Це 1,5 л TCI потужністю 156 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач або 6-ступінчастим роботом, а також 1,6 TGDI потужністю 197 к.с., який працює разом з 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням. Привід - передній.

У базовій комплектації цей кросовер буде коштувати від 15 780 доларів, а в топовій - 21 640 доларів.

Chery показала великий кросовер за 16 тисяч доларів Нагадаємо, раніше експерти назвали п'ять кросоверів, які можна купувати навіть з великим пробігом.