Більшість водіїв ігнорують Check Engine, - опитування

Лампочка Check Engine може попереджати про проблеми з двигуном або про інші несправності, але багато водіїв її не помічають. Згідно з опитуванням Reviews, 25% американських водіїв не звертають ніякої уваги на лампочку Check Engine.

Більшість водіїв ігнорують Check Engine, - опитування - today.ua

29,6% американських водіїв чекають від місяця до року, перш ніж заїхати в автосервіс вперше після того, як на приладовій панелі загорівся індикатор Check Engine.

36,1% водіїв їдуть в автосервіс протягом першого тижня після того, як на приладовій панелі почне сигналізувати CE. 9,2% автомобілістів чекають, коли виникає реальна проблема, і тільки після цього їдуть в автосервіс.

Тільки 18,4% жінок ігнорують Check Engine. Серед чоловіків цей показник вище - 32%.

Найчастіше цей індикатор не ігнорують водії у віці від 45 років (43,4%). А ось молоді автомобілісти найчастіше його не помічають.

Нагадаємо, що лампочка CE загоряється відразу після повороту ключа запалювання і гасне при пуску двигуна. Якщо вона не погасла, значить, блок управління двигуном визначив якусь несправність в системі управління. Буває, що Check Engine гасне під час поїздки. Якщо при цьому автомобіль втратив тягу і почав смикатися, то, значить, поломка серйозна.

Раніше ми назвали автомобілі, у яких Check Engine сигналізує найрідше.