BMW через дефіцит чіпів почав продавати авто без деяких систем

Компанія BMW через брак мікрочіпів почала продавати автомобілі без систем Android Auto та Apple CarPlay. Щоправда, баварський автогігант обіцяє найближчим часом доповнити цим обладнанням продані машини.

BMW через дефіцит чіпів почав продавати авто без деяких систем - today.ua

Якщо бути більш точним, то на деяких автомобілях BMW, які зараз надходять у продаж, є чіпи для Android Auto та Apple CarPlay, але вони від нового постачальника і ще не мають відповідного програмного забезпечення.

Щоб не накопичувалися автомобілі на заводі, боси BMW вирішили продавати їх без вищевказаних систем. Але до кінця червня вони матимуть оновлення бездротовим шляхом.

Такі автомобілі баварський автогігант випустив у січні-квітні 2022 року. Їх код – 6P1. Вони призначені для продажу в деяких країнах Європи (наприклад, у Франції та Іспанії), а також у США.

BMW через дефіцит чіпів почав продавати авто без деяких систем Нагадаємо, у 2021 році компанія BMW через глобальний дефіцит мікрочіпів була змушена продавати деякі моделі без сенсорних дисплеїв.

Інші автовиробники теж змушені були через дефіцит мікрочіпів продавати деякі автомобілі без тих чи інших функцій. Наприклад, Tesla відмовилася від USB портів.

Раніше BMW представив оновлений кросовер BMW iX3.