BMW скоро почне продавати новий універсал

Фотошпигуни вперше помітили під час дорожніх тестів оновлений універсал BMW 3-Series Touring. У продажу він з'явиться у 2022 році.

BMW скоро почне продавати новий універсал - today.ua

Оновлений BMW 3-Series Touring тестують на дорогах загального користування з камуфляжем у передній та задній частині. Значить саме там і відбудуться зміни в дизайні.

Зокрема, 3-Series Touring отримає нову оптику в стилі нових BMW X3 і X4, а також нові бампери, рестайлінгову решітку радіатора (вона не збільшиться в розмірах) і нові задні ліхтарі. Загалом зміни в дизайні кузова будуть приблизно такими, як і в дизайні оновленого седана 3-Series.

BMW скоро почне продавати новий універсал У салоні буде нове компонування панелі приладів. Очікується, що салон буде зроблений приблизно в такому самому стилі, як у електричного седана BMW i4. Універсал отримає нову інформаційно-розважальну систему iDrive.

G20/G21 3 Series, вперше представлений у 2018 році, вже потребує оновлення, оскільки, судячи з усього, цю модель баварський автогігант не зніматиме з конвеєра.

Оновлений BMW 3-Series Touring з'явиться у продажу у 2022 році. Він продаватиметься як модель 2023 року. Ціни поки що не оголошено.

BMW скоро почне продавати новий універсал Нагадаємо, раніше стало відомо, що BMW розробляє новий гібридний мінівен.