Блогери показали як працює карбюратор зсередини - відео

Сучасні технології дозволяють заглянути всередину деяких вузлів і агрегатів автомобілів, що раніше було в принципі неможливо. Завдяки новим технологіям ми вже бачили працюючий двигун зсередини. На цей раз хлопці з Youtube-каналу Smarter Every Day показали, що відбувається всередині працюючого карбюратора.

Блогери показали як працює карбюратор зсередини - відео - today.ua

Реалізувати цей проект стало можливим завдяки 3D-принтеру. На ньому надрукували прозорий карбюратор. Його роботу зняли потім за допомогою спеціальної камери.

На відео видно як розпорошуються краплі бензину в повітрі, як їх затягує в циліндри (це відбувається через вакуум). Складна інженерія карбюратора не може похвалитися точністю подачі пального, бензин розпорошується на великі краплі.

Блогери показали як працює карбюратор зсередини - відео Спостерігаючи за тим, як двигун впливає на роботу карбюратора, можна легко уявити, що відбувається в силовому агрегаті звичайного автомобіля.

Багато автомобілістів знають, звичайно, принцип роботи карбюратора. Завдяки цьому відео можна побачити своїми очима весь процес в деталях.

Нагадаємо, раніше хлопці з YouTube-каналу Гараж 54 показали в відео працюючий двигун зсередини.