Блогер розібрав Skoda Karoq і показав, що всередині

Кросовер Skoda Karoq користується чималим попитом в Україні. Skoda зараз працює над його новим поколінням. Тим часом, YouTube-канал "Клубний сервіс" показав, як влаштований Karoq поточного покоління.

Блогер розібрав Skoda Karoq і показав, що всередині - today.ua

З Karoq з турбомотором 1.4 TSI і 8-швидкісною автоматичною коробкою передач зняли більшу частину елементів інтер'єру, оголили метал під ущільнювачами, заглянули під днище.

Блогер звернув увагу на недорогий войлок, на те, що проводка могла бути краще (тобто незахищені з'єднання). Антикорозійне покриття нанесли вибірково після установки захисних екранів.

Блогер розібрав Skoda Karoq і показав, що всередині

Немає нарікань до герметизації панелей, кузов зварений і пофарбований акуратно, а бензиновий турбомотор 1.4 TSI при належному обслуговуванні і акуратній манері водіння витримує 200-300 тисяч кілометрів.

Блогер каналу "Клубний сервіс" вважає, що європейська якість цього Karoq не очевидна. Можливо, тому, що його зібрали в Росії?

В Україні зараз Skoda Karoq в базовій комплектації коштує від 620 509 гривень. Він оснащується турбомотором 1.4 TSI потужністю 150 к.с. і 8-ступінчастим "автоматом".

Раніше хлопці з YouTube-каналу "Клубний сервіс" розібрали і показали, як влаштований кросовер Hyundai Creta.