Блогер показав у відео занедбаний французький автосалон Lada

Кілька років тому ЗМІ розповіли про занедбаний автосалон у Франції, в якому гниють більше десятка автомобілів Lada. В 2021 році блогер Ярослав Левашов побував на цьому "кладовище Lada", і показав в відео, що воно з себе представляє.

Блогер показав у відео занедбаний французький автосалон Lada - today.ua

За його словами, занедбаний французький автосалон з Ладами знаходиться в невеликому містечку Макон. Там колись був дилер Lada і сервісна зона. Надалі цей дилерський центр купив якийсь колекціонер, але він чомусь не став про нього піклуватися. Тобто це приватна колекція.

Автомобілі, які стоять біля автосалону, розукомплектовані (можливо, продають запчастини). Більше пощастило автомобілям, які опинилися під дахом будівлі автосалону. Серед них не тільки Лади. Номери - різних регіонів Франції.

Власник цієї автомобільної колекції до блогеру так і не вийшов. Можливо через те, що він, як і всі європейці, звів свої контакти до мінімуму через пандемію коронавирусу.

Раніше ми розповіли про те, що в Дніпрі знайшли "кладовище" поліцейських автомобілів. Причому багато цих авто підлягають відновленню.