Автомобілям з РФ для розмитнення більше не потрібний перезаїзд

Українцям, які хочуть розмитнити автомобіль з Росії, тепер не потрібен перезаїзд. В Україні з 1 січня 2022 року набув чинності закон №1914-IX, який передбачає можливість оформлення таких євроблях на внутрішніх митницях.

Автомобілям з РФ для розмитнення більше не потрібний перезаїзд - today.ua

Таким чином, для розмитнення таких машин більше не потрібно витрачати час та гроші на поїздки.

Щоправда, треба врахувати, що зараз пільговим розмитненням автомобілів на іноземних номерах можуть скористатися лише учасники Операції об'єднаних сил (причому далеко не всі). Для них пільгове розмитнення закінчиться 8 лютого 2022 року. Тобто, скористатися наданими пільгами зможе дуже мало автомобілістів.

Наразі пільгами можуть скористатися лише ті, хто перебував у зоні ООС з 15 травня до 8 листопада 2021 року. Інші учасники бойових дій під пільги не потрапили.

Тим часом у ЗМІ зустрічалася інформація, що зараз в Україні налічується близько 300 тисяч автомобілів із Росії. Навряд чи їх встигнуть розмитнити. Це означає, що на їхніх власників чекають великі штрафи, причому як від поліції, так і митниці.

Нагадаємо, раніше ми докладно розповіли про те, хто до 8 лютого 2022 року може скористатися пільговим розмитненням автомобілів на іноземній реєстрації і які для цього потрібні документи.