Автомобілі Skoda отримають більш характерний дизайн

Нові автомобілі Skoda отримають характерніший дизайн, ніж моделі, які випускали раніше. Таку заяву зробив голова компанії Skoda Клаус Зелмер.

Автомобілі Skoda отримають більш характерний дизайн - today.ua

За його словами, до 2026 року Skoda випустить три абсолютно нові електромобілі. Їх збудують відповідно до нової стилістики дизайну чеського автогіганта. Це буде новий дизайн Skoda.

Зелмер зазначив, що нові моделі чеського автогіганта виражатимуть "практичність та чесність". При цьому вони не будуть надмірно зосереджені на технології.

Нагадаємо, у Volkswagen існують проблеми з технологіями у нових автомобілів, у тому числі у електромобілів. Очевидно, Skoda хоче уникнути цих проблем.

Автомобілі Skoda отримають більш характерний дизайн

До 2026 року у продажу з'являться три електромобілі Skoda. Серед них – два компактні кросовери та субкомпактний хетчбек. Крім того, чехи планують випустити на ринок великий електричний кросовер. Його збудують на базі концепту Vision 7S, у якого запас ходу становить 600 км.

Зелмер підкреслив, що хоча Skoda приділяє головну увагу створенню електромобілів, вона поки що не планує відмовлятися від машин із двигунами внутрішнього згоряння.

Раніше відомо, що в першій половині 2023 року з'явиться оновлена Skoda Scala.